Platforma wibracyjna

Platforma wibracyjna

Platforma wibracyjna

Platforma pomaga zgubić setki kilogramów w sposób łatwy i przyjemny. Działanie polega na tym, że stoimy na specjalnej platformie baseny poliestrowe, której drgania ujędrniają nasze mięśnie. Nie musimy więc wysilać się, jednak drgania są na tyle silne, że nasze ciało, bez naszej ingerencji, samoczynnie „ćwiczy”. Dzięki platformie możemy spalić tłuszcz, wzmocnić mięśnie, zmniejszyć cellulit, a także oczyścić organizmu. Poprawia też ruchomość stawów, a także relaksuje i poprawia nastrój. Jeżeli chcemy pozbyć się tłuszczyku z bioder, ud i pośladków, platforma wibracyjna będzie świetnym wyborem.

Platforma wibracyjna

Przyspiesza ona metabolizm i poprawia krążenie. Pomaga więc osobom borykającym się z chorobami zdrowotnymi niekoniecznie związanymi z otyłością. Dzięki ćwiczeniom nasze ciało stanie się bardziej elastyczne i gładkie, a my nie będziemy musiały włożyć w to zbyt dużo wysiłku. Ćwiczenia na platformie są jak masaż całego ciała, łączymy więc przyjemne z pożytecznym. Należy pamiętać o odpowiednim czasie ćwiczeń – gdy będziemy ćwiczyły zbyt długo, możemy czuć się wyczerpane, a efekt będzie odwrotny od zamierzonego. Warto też zwrócić uwagę na wysokość fal – optymalne to takie w okolicach 20 Hz. Zbyt wysokie fale także mogą mieć zły wpływ na nasz organizm.

Mierząc się po jakimś czasie korzystania z urządzenia możemy zauważyć znaczne zmiany, kilka centymetrów mniej w talii, biodrach, udach czy łydka. Długotrwałym efektem stosowania platformy jest skóra jędrna i miła w dotyku.

– autor artykułu