Inne zabiegi odchudzajace

Inne zabiegi odchudzajace

Inne zabiegi odchudzajace

Zabiegami pomagającymi nam ujędrnić ciało i pozbyć się zbędnego tłuszczu jest zabieg elektroskultur. Polega on na stosowania okładów z alg. Zabieg ten zmniejsza objętość ciała, pozwala zredukować tkankę tłuszczową i walczyć z cellulitem. Poprawia krążenie krwi. Podobnie jak inne zabiegi oczyszcza organizm z toksyn i szkodliwych substancji.http://www.hotelnarvil.pl/

Likwiduje poczucie przeciążenia, ciężkości, wzmaga też wydalanie moczu. Pomaga zrzucić nawet do kilograma podczas jednego zabiegu.

Innym zabiegiem używającym prądów, podobnie jak elektrostymulacja mięśni, jest też elektropoliza. Prądy osłabiają membranę komórek adyptocytów, pomagają więc w walce ze zbyt rozbudowaną tkanką tłuszczową. Zabieg ten stosowany jest głównie przy cellulicie.

Innym zabiegiem zapraszamy na naszą stronę internetową tego typu jest terapia ultradźwiękowa, którą stosuje się by pobudzić krążenie, przemianę materii, a także zmniejszyć komórki tłuszczowe. Jest stosowana przy cellulicie tłuszczowym, ponieważ wygładza grudki na skórze. Ultradźwięki mają formę delikatnego masażu, który dodatkowo wzmaga przenikanie preparatów kosmetycznych w głąb skóry. Zabieg nie jest bolesny.

https://nutrizoo.pl/preparaty-tabletki-na-stawy-dla-psow-i-kotow.html
– autor artykułu